úterý 8. května 2018

4. setkání učitelů v České filharmonii by Vám nemělo uniknout:-)

Chtěla bych Vás opět upozornit na zajímavou akci, které se pravidelně účastním a která by Vám neměla uniknout. Online přihlášení naleznete ZDE nebo na emailu viz. níže v pozvánce.


Vážení a milí pedagogové,
dovolujeme si Vás pozvat na 4. Setkání pedagogů v projektu České filharmonie Hudba do škol, které se uskuteční ve středu 30. 5. 2018 v 8:45 – 17:00 h v prostorách Rudolfina, Alšovo nábřeží 12, Praha 1. Registrace proběhne ve Dvoraně Rudolfina (vchod do Galerie Rudolfina od řeky), tentokrát již od 8:45 h.
Můžete se těšit na piknik s tvořením hudební mapy regionů (za hezkého počasí v parku před Rudolfinem), na ukázky z hodin hudební výchovy Vašich kolegů a v závěru na inspirativní workshop Dr. Jaromíra Synka, pedagoga, sbormistra, stavitele hudebních nástrojů a člena týmu programu Slyšet jinak.
Bližší informace k setkání opět zašleme před konáním akce.
Setkání pedagogů HV je akreditované MŠMT. Osvědčení o absolvování obdržíte na konci celého bloku, tedy právě po tomto 4. květnovém setkání. Těm, kteří nestihli přijet alespoň na 3 setkání, vystavíme potvrzení o účasti. Pro přihlášení nám prosím napište na emailovou adresu Olga.Kozankova@ceskafilharmonie.cz. Následně vám bude zaslán odkaz na přihlašovací dotazník, který je třeba vyplnit do 20. 5.
Budeme rádi, když tuto pozvánku rozešlete dále svým kolegům, kteří by mohli mít o účast v projektu zájem. Děkujeme.
V příštím školním roce plánujeme mimo jiné opět čtyři setkání pedagogů v Rudolfinu, a to 26. 10., 21. 1., 9. 4. a 18. 6.
Přejeme krásné sluneční jarní dny a budeme se těšit na viděnou!
Za tým projektu Hudba do škol
Klára Boudalová a Olga Kozánková